UCB Events (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Link
te: లింకు

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
