UCB Events (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Updated URL for feed %title to %url.
tr: %title beslemesine ait URL, %url olarak güncellendi.

en: Short Description
tr: Kısa Açıklama

en: Missing
tr: Kayıp

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
tr: %site sitesindeki RSS beslemesi bozulmuş gibi görünüyor: İlgili hata: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
tr: %site sitesinden toplanan yeni içerik yok.

en: There is new syndicated content from %site.
tr: %site sitesinden toplanan yeni içerik var.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
tr: %site sitesindeki RSS beslemesi bozulmuş gibi görünüyor: İlgili hata: "%error".

en: Display as link
tr: Bağlantı olarak göster

en: The actual content of the imported item.
tr: İçe aktarılan öğenin gerçek içeriği.

en: Feed ID
tr: Besleme ID'si
