UCB Events (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: Updated URL for feed %title to %url.
be: Спасылка стужкі %title абноўленая на %url.

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
be: Фід з %site, здаецца, парушаны з-за памылкі "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
be: Новага RSS-зместу з %site няма.

en: There is new syndicated content from %site.
be: Новы RSS-матэрыял з %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
be: Фід з %site, здаецца, парушаны з-за "%error".

en: Display as link
be: Паказваць як спасылку
