UCB Events (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Link
ca: Enllaç

en: Updated URL for feed %title to %url.
ca: Actualitzat l'URL pel canal %title a %url.

en: Missing
ca: Perdut

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
ca: El canal de %site sembla trencat, degut a l'error "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
ca: No hi ha contingut sindicat nou de %site.

en: There is new syndicated content from %site.
ca: Hi ha contingut sindicat nou de %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
ca: El canal de %site sembla trencat, a causa de "%error".

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç

en: The actual content of the imported item.
ca: El contingut actual de l'element importat.

en: Feed ID
ca: ID del canal
