UCB Events (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Updated URL for feed %title to %url.
el: Η διεύθυνση URL για τη ροή %title ενημερώθηκε, η νέα διεύθυνση είναι: %url.

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
el: Η ροή από το %site φαίνεται να μη λειτουργεί, λόγω του σφάλματος "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
el: Δεν υπάρχει νέο ανεξάρτητο περιεχόμενο από το %site.

en: There is new syndicated content from %site.
el: Υπάρχει νέο ανεξάρτητο περιεχόμενο από το %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
el: Η ροή από το %site φαίνεται να μη λειτουργεί, εξαιτίας του σφάλματος "%error".

en: Display as link
el: Εμφάνιση ως σύνδεσμος

en: The actual content of the imported item.
el: Το πραγματικό περιεχόμενο του εισαγόμενου στοιχείου.

en: Feed ID
el: ID ροής
