UCB Events (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Updated URL for feed %title to %url.
et: Uuendati uudisvoo %title internetiaadressi, uus aadress on %url.

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Missing
et: Puudub

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
et: Allikas lehelt %site on arvatvasti katki vea "%error" tõttu.

en: There is no new syndicated content from %site.
et: Lehelt %site pole uusi uudiseid

en: There is new syndicated content from %site.
et: Lehelt %site on uusi uudiseid.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
et: Tundub, et aadressilt %site tulev uudisvoog ei tööta tänu veale "%error".

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: The actual content of the imported item.
et: Imporditud elemendi tegelik sisu.

en: Feed ID
et: Voo ID
