UCB Events (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: Updated URL for feed %title to %url.
pt: O URL do feed %title foi actualizado para %url.

en: Missing
pt: Em falta

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: There is no new syndicated content from %site.
pt: Não existe novo conteúdo sindicado de %site.

en: There is new syndicated content from %site.
pt: Existe novo conteúdo sindicado de %site.

en: Display as link
pt: Exibir como ligação

en: The actual content of the imported item.
pt: O conteúdo real do item importado.

en: Feed ID
pt: ID do feed
