UCB Events (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: Updated URL for feed %title to %url.
ro: Am actualizat adresa URL pentru resursa %title la %url.

en: Missing
ro: Lipsește

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
ro: Resursa RSS de la %site pare a fi stricată, datorită "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
ro: Nu există conţinut nou sindicat de la %site.

en: There is new syndicated content from %site.
ro: Există conţinut nou sindicat de la %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
ro: Resursa RSS de la %site pare a fi stricată, ca urmare a "%error".

en: Display as link
ro: Afișare ca și legătură

en: The actual content of the imported item.
ro: Conţinutul actual al elementului importat.

en: Feed ID
ro: ID flux
