U Create (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Groups
et: Grupid

en: (approval needed)
et: (ootab heaks kiitmist)

en: Add
et: Lisa

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: User name
et: Kasutajanimi
