U Create (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Groups
fi: Ryhmät

en: (approval needed)
fi: (hyväksyntä vaaditaan)

en: Add
fi: Lisää

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus
