U Create (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hu: Email

en: Groups
hu: Csoportok

en: (approval needed)
hu: (elfogadás szükséges)

en: Subscribe to @name.
hu: Feliratkozás az alábbi csoportra: @name .

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: User roles
hu: Felhasználói csoportok
