U Create (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: (approval needed)
it: (richiesta conferma)

en: Subscribe to @name.
it: Registrati a @name.

en: Add
it: Aggiungi

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: User name
it: Nome utente

en: assign user roles
it: Assegna ruoli utenti
