U Create (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Groups
ja: グループ

en: (approval needed)
ja: （要承認）

en: Add
ja: 追加

en: Add user
ja: ユーザーの追加

en: User name
ja: ユーザー名

en: Activate
ja: 有効化

en: User roles
ja: ユーザーの役割
