U Create (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Groups
lt: Grupės

en: (approval needed)
lt: (reikia patvirtinimo)

en: Subscribe to @name.
lt: Prisijungti prie @name.

en: Add
lt: Pridėti

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: User name
lt: Nario vardas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: User roles
lt: Narių rolės
