U Create (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Groups
lv: Grupas

en: (approval needed)
lv: (nepieciešams aptiprinājums)

en: Add
lv: Pievienot

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: User name
lv: Lietotāja vārds
