U Create (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Groups
pl: Kluby

en: (approval needed)
pl: (potrzebne zatwierdzenie)

en: Add
pl: Dodaj

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Add a user to this web site.
pl: Dodaj użytkownika do tej strony.

en: Default roles
pl: Domyślne rangi

en: User roles
pl: Rangi użytkowników
