U Create (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Groups
tr: Gruplar

en: (approval needed)
tr: (onay gerekli)

en: Add
tr: Ekle

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri
