U Create (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Groups
af: Groepe

en: (approval needed)
af: (goedkeuring word benodig)

en: Subscribe to @name.
af: Teken in op @name

en: Add user
af: Voeg gebruiker by
