U Create (6.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών
