U Create (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Groups
he: קבוצות

en: (approval needed)
he: (דורש אישור מנהל קבוצה)

en: Subscribe to @name.
he: הרשם ל-@name.

en: Add
he: הוסף

en: Add user
he: הוסף חבר

en: User name
he: שם משתמש

en: create users
he: צור משתמשים

en: Activate
he: הפעל

en: Create a new user. A notification e-mail will be sent to the e-mail address specified.
he: צור משתמש חדש. הודעת דוא"ל תישלח לכתובת הדוא"ל שצויינה.

en: Add a user to this web site.
he: הוסף משתמש לאתר זה.

en: U create settings
he: הגדרות U create

en: Configure default roles for users created by U create module.
he: קבע תצורת תפקידי ברירת מחדל עבור משתמשים שנוצרו על ידי מודול U create.

en: Suspend
he: השהה

en: Suspend this user's account.
he: השהה את חשבון משתמש זה.

en: Activate this user's account.
he: הפעל את החשבון של משתמש זה.

en: Default roles
he: תפקידי ברירת מחדל

en: Roles a new user should be assigned.
he: תפקידים שיש להקצות למשתמש חדש.

en: E-mail (confirm)
he: דוא"ל (אשר)

en: Personal welcome message
he: הודעת ברכה אישית

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
he: מסר ברכה זה יופיע בראש הודעת הדואר הנשלחת למשתמש החדש.

en: User !name already exists.
he: משתמש !name כבא קיים.

en: E-mail addresses don't match
he: כתובות הדוא"ל לא תואמות

en: User with this e-mail address already exists.
he: כבר קיים משתמש את כתובת דוא"ל זו.

en: Are you sure you would like to suspend !user's account?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להשעות את החשבון של !user?

en: Are you sure you would like to activate !user's account?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להפעיל את החשבון של !user?

en: The account !user was suspended.
he: החשבון !user הושהה.

en: The account !user was activated.
he: החשבון !user הופעל.

en: There was an error in changing the account status.
he: ארעה שגיאה בשינוי סטטוס החשבון.

en: [!site_name] We have created an account for you
he: [!site_name] יצרנו עבורך חשבון

en: Error sending notification mail to user.
he: שגיאה בשליחת הודעת דוא"ל למשתמש.

en: Error creating user.
he: שגיאה ביצירת משתמש.

en: block users
he: חסום משתמשים

en: We also added you as member to the group(s): !groups
he: הוספנו אותך גם כחבר בקבוצות: !groups

en: This user will be added to !group.
he: משתמש זה יתווסף לקבוצה !group.

en: Lets non-admins create user accounts for other people.
he: אפשר למי שאינם מנהלים ליצור חשבונות משתמש עבור אחרים.

en: U create / OG integration
he: U create / שילוב קבוצות אורגניות

en: Sign up users to og groups when creating them with U create.
he: רשום משתמשים לקבוצות אורגניות כאשר אתה יוצר אותם בעזרת U Create.

en: assign user roles
he: הוסף תפקיד לחבר

en: User roles
he: תפקידי משתמש
