U Create (6.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: (approval needed)
kn: (ಒಪ್ಪಿಗೆ ಬೇಕಿದೆ)

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Suspend
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ಸ್ಥಗಿತ
