U Create (6.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Groups
ku: گروپەکان

en: (approval needed)
ku: پەسەندکردن پێویستە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە
