U Create (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: (approval needed)
sk: (potrebné schválenie)

en: Add
sk: Pridať

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Personal welcome message
sk: Osobná uvítacia správa

en: 
    We have created an account for you on !site
    !url.
    
    You can log in to the site with the following username and password
    
    !name
    !password
    
    Please change your password after the first time you log in.
    
    Welcome to !site
sk: 
    Vytvorili sme pre vás účet v lokalite !site
    !url.
    
    Môžete sa prihlásiť použitím nasledujúceho používateľského mena a hesla
    
    !name
    !password
    
    Prosím zmeňte si svoje heslo po prvom prihlásení.
    
    Vitajte na lokalite !site

en: User roles
sk: Kategórie používateľov
