U Create (6.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: (approval needed)
ta: (அனுமதி தேவை)

en: Add
ta: சேர்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்
