U Create (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: (approval needed)
te: ఆమోదం పొందాలి

en: Add
te: చేర్చు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం
