U Create (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Groups
uk: Групи

en: (approval needed)
uk: (очікується підтвердження)

en: Subscribe to @name.
uk: Підписатися на @name.

en: Add
uk: Додати

en: Add user
uk: Додати користувача

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: create users
uk: створити користувачів

en: Activate
uk: Задіяти

en: Suspend
uk: Призупинити

en: assign user roles
uk: призначення користувацьких ролей

en: User roles
uk: Ролі користувача
