U Create (6.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Groups
vi: Nhóm

en: (approval needed)
vi: (cần được chấp thuận)

en: Subscribe to @name.
vi: Đăng ký tới @name.

en: Add
vi: Thêm

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: User name
vi: Tên người dùng
