U Create (6.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Groups
ca: Grups

en: Add
ca: Afegeix

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Activate
ca: Activat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari
