U Create (6.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Add
cs: Přidat

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Activate
cs: Aktivovat
