U Create (6.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Groups
es: Grupos

en: (approval needed)
es: (necesita aprobación)

en: Subscribe to @name.
es: Suscribirse a @name.

en: Add
es: Agregar

en: Add user
es: Agregar usuario

en: User name
es: Nombre de usuario

en: create users
es: crear usuarios

en: Activate
es: Activar

en: User roles
es: Roles de usuario
