U Create (6.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Groups
gl: Grupos

en: (approval needed)
gl: (precisa de aprobación)

en: Add
gl: Engadir

en: Add user
gl: Engadir usuario/a
