U Create (6.x-1.0-beta4) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
no: E-post

en: Groups
no: Grupper

en: (approval needed)
no: (godkjenning nødvendig)

en: Subscribe to @name.
no: Abonner på @name.

en: Add
no: Legg til

en: Add user
no: Legg til bruker

en: User name
no: Brukernavn

en: Activate
no: Aktiver
