U Create (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: (approval needed)
ru: (нужно подтверждение)

en: Subscribe to @name.
ru: Включить  @name в группу

en: Add
ru: Добавить

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: User name
ru: Имя пользователя

en: create users
ru: создать пользователей

en: Activate
ru: Включить

en: assign user roles
ru: назначение пользовательских ролей

en: User roles
ru: Роли пользователя
