U Create (6.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Groups
sv: Grupper

en: (approval needed)
sv: (godkännande krävs)

en: Add
sv: Lägg till

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: User name
sv: Användarnamn

en: Activate
sv: Aktivera

en: User roles
sv: Användarroller
