Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Never
ast: Nunca
