Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Never
az: Heç vaxt

en: Telephone
az: Telefon
