Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Schedule
be: Расклад

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Never
be: Ніколі
