Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Never
bg: Никога
