Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད
