Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Schedule
ca: Planificar

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Never
ca: Mai

en: Department
ca: Departament

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Person
ca: Persona

en: Publication
ca: Publicació

en: School
ca: Escola
