Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Schedule
da: Planlægning

en: Email
da: E-mail

en: Never
da: Aldrig

en: Telephone
da: Telefon

en: School
da: Skole
