Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Telephone
fi: Puhelin
