Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Never
gu: કદી નહી
