Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Email
hi: ईमेल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: PDF
hi: पीडीएफ
