Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Never
km: កុំ
