Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>
