Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Never
ku: هیچ کاتێک
