Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله
