Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Schedule
sk: Plán

en: Email
sk: E-mail

en: Never
sk: Nikdy
