Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Never
ta: இல்லை

en: Telephone
ta: தொலைபேசி
